Domki letniskowe w Lubrzy
ul. Jeziorowa 50, 66-218 Lubrza

atrakcje-park-linowyPark linowy położony jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości na Ziemi Lubuskiej - w Łagowie. W naszym parku linowym oferujemy 3 różne stopnie trudności tak, aby każdy mógł wypróbować swoje możliwości. UWAGA! Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego wyłącznie w towarzystwie rodzica/opiekuna prawnego lub po uzyskaniu jego pisemnej zgody.

Jak przygotować się do przejścia Parku Linowego?

Ponieważ nasz park dysponuje trzema trasami na trzech różnych poziomach wysokości i trudności naprawdę każdy może skorzystać z atrakcji. Zostaniesz wyposażony w profesionalny sprzęt asekuracyjny (kask, uprząż z karabinkami i bloczkiem do zjazdu na tyrolkach) i odpowiednio przeszkolony na trasie szkoleniowej przez naszych instruktorów, którzy też cały czas będą czuwali nad twoim bezpieczeństwem. Ubierz się proszę w wygodne ale odpowiednie ubranie (długi rękaw, długie spodnie, sportowe buty). Pamiętaj że w czasie wspinaczki twoje ubranie może się pobrudzić lub uszkodzić.

Czy korzystanie z parku linowego jest bezpieczne?

Nasz park został zbudowany przez profesjonalną firmę wyspecjalizowaną na budowie parków linowych w całej Europie. Odbiór inauguracyjny został przeprowadzony przez TÜV Rheinland i nasi instruktorzy zostali odpowiednio przeszkoleni przez instruktora alpinizmu. Sprzęt asekuracyjny (firmy PETZL) i liny konstrukcyjne odpowiadają najwyższym standardom europejskim.
Po przeszkoleniu przez nas i przestrzeganiu regulaminu będziesz mógł bezpiecznie przejść wszystkie trasy.

Od ilu lat moje dziecko może wejść na park linowy?

Wiek twojego dziecka nie jest istotny. Ważne jest, aby ono mogło samodzielnie używać sprzęt i dosięgnąć linę asekuracyjną jednoręcznie na wysokości 150cm. Polecamy jednak aby dziecko miało conajmniej 7 lat. Pamiętaj że jako rodzic lub opiekun prawny odpowiadasz za dziecko co oświadczasz
pisemnie.

Czy można korzystać z parku w czasie trudnych warunków atmosferycznych?

Jak najbardziej! Jedynie przy burzy i silnym wietrze wstęp na park linowy ze względu na bezpieczeństwo jest zabroniony. Jeżeli nie jesteś pewny, zadzwoń do nas.

WIĘCEJ

www.parklinowy-lagow.pl